Tres Teknoloji

Bulut Sunucu (Cloud Server, Sanal Sunucu)

Bulut sunucu hizmetimiz, verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanızı ve ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Esnek kapasite, yüksek performans ve güvenilirlikle iş sürekliliğinizi güvence altına alın. Bulutun avantajlarından faydalanarak işinizi daha verimli yönetin!

Bulut Sunucu

Bulut Sunucu sayesinde kesintisiz ve performanslı sunucular mümkün !

TRES TEKNOLOJİ

Kolay Bulut Sunucu Yönetimi

Bulut Sunucu
Yönetim Paneli

Bulut Sunucu hizmetimizde yönetim paneli üzerinden hiçbir sunucu kurulum bilginiz olmadan hızlı bir şekilde sunucularınızı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Yönetim panelinde sunucu oluşturma, sunucu konsol bağlantısı, kaynak yönetimi, işletim sistemi değişikliği, yeniden boyutlandırma, özel ağ oluşturma gibi bir çok işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 Canlı Grafikler

Bulut Sunucularınızın kaynak kullanımlarını Bulut Sunucu Yönetim Paneli ‘nizden 7/24 canlı olarak takip edebilirsiniz ve geriye dönük kontrol sağlayabilirsiniz.

Bulut SUNUCU AVANTAJLARI

Neden Bulut Sunucu ?

Kesintisiz Erişim

Tres Teknoloji bulut sunucularının kaynakları tek noktadan yönetilir ve tüm altyapısı yedekli olarak tasarlanmıştır.
TIER III standartları ve 3 farklı operatör üzerinden yedekli internet erişimi.

Tasarruf

Bulut Sunucularda kaynak bazlı faturalandırma ile sadece kullandığınız ve ihtiyacınız olan kaynak kadar ödersiniz.

Tres Teknoloji sadece TL olarak faturalandırma yapmaktadır.

Sınırsız Kaynak

Standart sunucuların aksine bulut sunucularda kaynak sınırı yok. Altyapımızda bulunan sınırsız kaynaklar ve node yapısı sayesine sınırlara takılmassınız.

BULUT SUNUCU

Sıkça Sorulan Sorular

Bulut sunucu hizmetinin faydaları arasında elastik ölçeklendirme, maliyet etkinliği, uzaktan erişim ve hızlı dağıtım bulunmaktadır.
Bu hizmet aynı zamanda yüksek güvenilirlik, veri yedekleme ve çevresel duyarlılık gibi avantajlar sunarak işletmelere esnek ve verimli bir IT altyapısı sağlar.

Bulut Sunucu yönetim panelinizde istediğiniz özelliklerde sunucunun oluşturulması sadece saniyeler sürmektedir. Saniyeler içerisinde Bulut Sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bulut Sunucu hizmeti satın almak için sayfanın altında bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

top